Osmanlı Sabunları Saf Zeytinyağlı Sabunu 2 Adet
Osmanlı Sabunları Saf Zeytinyağlı Sabunu 2 Adet
Osmanlı Sabunları Saf Zeytinyağlı Sabunu 2 Adet

Osmanlı Sabunları Saf Zeytinyağlı Sabunu 5 Adet

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

Osmanlı Sabunları Saf Zeytinyağlı Sabunu 5 Adet

:

Osmanlı Sabunları Saf Zeytinyağlı Sabunu 5x100gr

Saf Zeytin Yağlı Sabun:

Özellikleri: Saçları besleyerek yumuşatır. Parlak bir görüntü oluşmasını sağlar. Tüm saç ve cilt tiplerine uygundur, derinlemesine yıpratmadan temizler.

Zeytinyağı sabunu özellikle cilt sorunları için çok şifalı bir bitki sabunudur. Hiçbir renk ve koku katkısı içermeyen saf sızma zeytinyağı ile yapılır. Zeytinyağı sabunu E vitamini deposudur. Bu özelliği ile cilt ve saçlar için oldukça faydalıdır.

Zeytinyağı sabunu özellikle kuru ciltler için idealdir. Saçlarda kan dolaşımını arttırarak dökülmeyi önler. Vücut ve saç bakımı için en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir. Ağrı hafifletici etkisi vardır. Romatizma hastalığına iyi gelir. Selülitlerin giderilmesinde etkilidir. Zeytinyağı sabunu cilt lekeleri için kullanılır. Sivilce oluşumunu azaltır ve zamanla önler. Ciltte oluşan çatlakların ve bacaklarda oluşan selülitin tedavisine yardımcı olur. Zeytinyağı sabunu içeriğindeki E vitamini ile saç köklerinizin doğal besleyicisidir. Kepeklenmeyi önler ve tekrar oluşumunu engeller. Düzenli kullanıldığında, saçınızın doğal yumuşaklığına kavuşmasını sağlar. Saçınızın hacimli görünmesine yardımcı olur. İçerdiği doğal E vitamini sayesinde, saç dökülmelerini azaltır ve zamanla saç dökülmelerini önler. Cildinizin nefes almasına ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Cildinizdeki ölü derinin atılmasını sağlar. Cildinizde hissedilir bir yumuşaklık oluşturur.