48 YILLIK TECRÜBE

1972 yılında eğitimine başladığım zeytin sektöründe 1981 yılında ÖZLEM Markalı ürün çıkartarak yurt içinde bayilikler vermek suretiyle aktif ticaret hayatına başladım. Siz saygı değer müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmayı kendimize bir vazife edindik. Uzun yıllardan sonra kalitemizi arttırarak devam etmekteyiz. 1990 yıllarında piyasada adından söz ettiren ürettiği kaliteli ürünlerle tüketicilerimizin ilgi odağı olan ÖZLEM Zeytini tanınıp bilinmeye ve takdir ettirmeye başlattık.

Biz kendimize yeni hedefler koyarak size yeni yeni ürünler sunup tattırmak amacıyıyla 1999 yılında kurduğumuz yarı otomasyon fabrikamızda bir adım daha atarak ihracat aynı zamanda yurt içi satışlarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

2010 yılında zeytinsepeti.com.tr e-ticaret sayfamızı yayınladık ve aynı zamanda perakende sektörüne girdik. Zeytin Sepeti internet sitesi birde butik marketler adı altında şubeleşmeye başladık.

2018 nisan ayında kalitemizi arttırmaya  devam ederek bugün 5 aktif şubemiz ve zeytinsepeti.com.tr e-ticaret sistemimizle hizmetinizdeyiz.

1- Gemlik / Bağkur Sanayi Sitesi

2- Gemlik/ İstanbul yolu 8. km

3- Bilecik / Antalya İstanbul yolu

4- Bozüyük / Bursa Ankara Antalya yolu üzeri  

5- Bozüyük / Antalya İstanbul yolu üzeri

yeni atılımlarımız devam ediyor..

Sanal Mağazalarımız

 

 

Kargolarımız kapıda teslim olarak gelişmeye ve ürünlerimizi yenilemeye sizi daha çok memnun etmek için elimizdn gelen herşeyi yapmaya amadeyiz. Hizmette kusur etmemek için yola çıktık.

"ƊOĞAƊAƝ SOƑRALARIƝIƵA"